Кількість
|
Вартість
|
||
|
Кількість форм для випічки: | 587 |
Мінімальна ціна форми для випічки: | 10 |
Максимальна ціна форми для випічки: | 1225 |
Кількість відгуків на форми для випічки: | 8 |
Форми для випічки в Києві, Одесі, Харкові
Кондитерські форми для випічки, застигання або формування десертів - це незамінний інструмент в роботі кондитера. При приготуванні вироба важливий не тільки його смак і зовнішній декор, але і вид в цілому. А це забезпечує правильна технологія і використання належних інструментів.
Види і особливості формочок для випічки
Існуючі сьогодні пристосування для технологічно правильної випічки діляться на три види, залежно від матеріалів, з яких виготовлені:
-
Металеві. Найбільш консервативні і звичні. Професійні кондитери користуються переважно ними. Можуть бути алюмінієвими і зі сталі - звичайної або з вуглеводневим покриттям. Різні по діаметру і формі, цільні або порційні, використовуються для приготування десертів в духовці. Популярні також кільцеві (без дна), а також роз'ємні. Для приготування багаторівневих бісквітів підійде набір з виробів різного діаметру, що складаються з 3-5 одиниць.
-
Cиліконові. Такі форми для тортів універсальні, підходять не тільки для високих температур, але і для низьких. У них формують гарні желейні десерти. Випікають кекси, пироги, капкейкі. Суцільні форми для бісквітів використовуються, в основному, в домашньому приготуванні. А до рельєфних або порційних часто вдаються і професіонали. До їх переваг відносяться невисока ціна, зручність, довговічність і проста експлуатація.
-
Паперові, одноразові. Дозволяють не морочитись з миттям форм і забезпечують гігієнічність виробів. Придатні, в основному, такі формочки для кексів, мафінів і печива. Єдина умова - тісто має бути досить густим, щоб не розтікалось і не деформувало папір. Красиві різноманітні малюнки забезпечують естетичність випічці. А гігієнічність полягає в тому, що руки дотикаються виключно з папером - до тіста ніхто не торкається.
Вибір залежить не від того, скільки коштує форма для випічки - в кожній з цих груп є і доступні за ціною, і більш дорогі варіанти. Виходьте з того, що ви збираєтесь готувати і як часто. Для хліба однозначно підійдуть тільки сталеві, монолітні. Новачкам рекомендується спробувати розсувні круглі або квадратні (прямокутні) - вони спрощують процес виймання готового продукту.
Велика форма для торта купується з розрахунком готувати в ній і інші блюда, але не радимо змішувати кондитерське запікання зі звичайною їжею. Також звертайте увагу на те, який вид аксесуара рекомендується рецептом.
Як вибрати кондитерську форму
Інтернет-магазин "La-torta" - спеціалізований майданчик, де купити форму для випічки можна всіх зазначених видів, різної складності та модифікації. Круглу, квадратну, без дна, з рівним дном, рельєфну, з усілякими малюнками. Від цих характеристик залежить вартість виробу.
Замовити кондитерські форми можна від різних виробників. Всі вони:
-
кісні;
-
Мають виключно позитивні відгуки;
-
Формують ціни на продукцію відповідно до характеристиками;
-
Надають гарантію.
Купіть формочки для випічки з професійної серії і, можливо, ви зробите якісний стрибок у своїй майстерності.
У продажу є і інший кондитерський інвентар, необхідний в арсеналі кондитера. Форми можна з доставкою в будь-яке місто або через самовивезення.
Ми можете купить форми для випічки торта в магазинах Одеси, Харкова, Києва або замовити доставку Новою Поштою в інші міста: Дніпро, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Кривий Ріг, Вінницю, Суми, Полтаву, Маріуполь та інші міста України.