Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Пластикові молди для шоколаду

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Пластикові молди для мастики та шоколаду в Україні

Створення солодких виробів з об'ємними прикрасами - це високий кондитерський рівень. Домогтися повного виконання вам допоможуть пластикові молди для мастики і молди для шоколаду. Завдяки їм можна зробити прикрасу не тільки об’ємну, а й ідеально рівну. Навіть дуже тонка ручна робота не дозволить досягнуть такого результату.

Кондитерська мистецтво - в задоволення!

Мастика дозволяє найсмачніший торт перетворити на справжній витвір мистецтва, будь-якої складності і тематики. Однак не дивлячись на піддатливість в роботі, вручну виліпити фігурку з мастики дуже складно. Тому завдання кондитера - полегшити та вдосконалити свою роботу. Для чого і потрібно молди для мастики купити.

Молд - це спеціальна форма, створена з харчової пластмаси або пластика, яка заповнюється і дозволяє отримати готову фігурку для прикраси. Тому чим більше в вашому арсеналі кондитерського інвентаря молдів, тим цікавіше буде ваша робота.

Як працювати з пластиковими молдами для мастики і молдами для шоколаду?Просто потрібно присипати його цукровою пудрою, залити приготовану масу, прибрати зайвий матеріал і помістити в холод. Після того, як мастика або шоколад застигнуть, можете прикрашати ними виріб.

Поради від кондитера: перед використанням молд повинен бути сухим, перед тим як покласти матеріал, слід посипати крохмалем або пудрою. Час перебування в морозилці має бути приблизно півгодини. Після того, як ви дістанете його з морозилки, залиште фігурку підсохнути при кімнатній температурі.

Молди для мастики купити в інтернет магазині «La-Torta»! У нас є все для створення дивовижних об'ємних кулінарних шедеврів!

Рекомендований товар:м'які килимки для моделювання

Вгору