Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Килимки для роботи з мастикою

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

М'які килимки для моделювання в Україні

Відсутність правильного кондитерського інвентаря перетворює професіонала в любителя. Сьогодні мало готувати просто смачні солодкі вироби - не менш важливе займає декорування і візуальне оформлення. Робота кондитера схожа на роботу художника, дизайнера і архітектора, тому без спеціальних пристосувань обійтися просто неможливо.

Кондитери зі світовим визнанням і інтернет магазин «La-Torta»рекомендують м'які килимки для моделювання і силіконові килимки для мастики. Зробіть свою роботу досконалою!

Використання мастики спростило роботу кондитера, дозволивши створювати торти та інші солодкі вироби будь-якої форми. Однак щоб вироби не були схожі один на одного, кондитери стали шукати нові способи для швидкого декорування. І в цьому випадку, що-небудь краще силіконових килимків для мастики складно собі уявити.

Використання силіконових килимків для мастики істотно полегшує роботу кондитера:

  • Виготовлені з безпечного силікону;
  • Прості у використанні;
  • Екологічно чисті;
  • Витримують високі температури.

Їх використання істотно спрощує і покращує процес роботи з мастикою. Силікон має особливі властивості, завдяки яким мастику можна розгортати дуже рівно, і при цьому абсолютно не переживати про те, що цукрова паста до нього прилипне - тому що це повністю виключається.

Поради кондитера: обов'язково використовуйте м'які килимки для моделювання, завдяки яким ви зможете з легкістю створити дивовижної краси пелюстки і інші декоративні фігурки.

Відкрийте свій кондитерський потенціал з «La-Torta». У нас є все для декорування солодких шедеврів!

Рекомендований товар:текстурні силіконові килимки

Вгору