Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Квітковий пилок

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Будь-який кондитер в ході своєї діяльності не може обходитися без певних інгредієнтів. Пилок кондитерський для забарвлення мастики відноситься до таких. Цей барвник допомагає створити гарний торт, десерт або інший виріб, який треба задекорувати.

Сухий харчовий барвник (квітковий пилок) можна придбати в порошковой формі. Засіб відразу готовий до застосування, але в разі потреби додається в рідину для її фарбування. Суміш активно застосовується для декорації, додання фарб готової страви.

Квітковий пилок кондитерський в інтернет магазині

Магазин «La-torta» пропонує великий асортимент кондитерського пилку з прийнятною вартістю і різними кольорами. Продаж здійснюється в самих магазинах, які є в м.Києві, Одесі та Харкові. В інших ситуаціях замовлення оформляється на сайті, здійснюється доставка в будь-які міста країни.

Замовляючи товари, клієнти отримують кілька переваг:

  1. Колір пилку яскравий і стійкий.
  2. Великий вибір гами.
  3. Заявлені фарби відповідають дійсності.
  4. Економічна витрата.

Продукції представленої в інтернет магазині довіряють багато кондитерів, навіть в інших країнах. Якість на високому рівні, що викликає великий попит. У деяких випадках пилок додається в крем з білка, шоколад, щоб отримати нестандартну глазур. Барвник Квітковий пилок можна придбати в Ла-Торті, можуть застосовуватися для мастики, зміни гами цукрових фігур. Рекомендується використовувати сухий кондитерський пилок, якщо потрібно змінити відтінок невеликого обсягу мастики. В інших ситуаціях краще підходять гелеві види.

Купити кондитерський пилок в Україні

Купуючи сухі барвники - квітковий пилок, необхідно розуміти основні характеристики. Серед них виділяють:

  1. Фізична форма - порошок.
  2. Упаковка - флакони.
  3. Сфера використання - кондитерська діяльність.

Правила застосування завжди описані в інструкції до товару. У каталозі «La-torta» представлені варіанти по 7 мл. Такого обсягу достатньо для 1-2 приготувань десертів, вміст змішується з тестом або рідинами для отримання однорідного кольору.

Коли підбирається кондитерська пилок, ціна відіграє велику роль. У магазині «La-torta» вартість прийнятна, що входить до плюсів при оформленні замовлення. За рахунок цього готовий продукт майже не змінюється в собівартості. За допомогою кондитерської добавки вдається зробити цукрові або кремові квіти натуральними.

Вгору