Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Барвники Chefmaster

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Американські харчові барвники Шеф Майстер (Chefmaster) мають цікаву колірну палітру і стійкість кольору, за рахунок чого активно використовуються в кондитерській справі. Не вимагають розведення і додаткової підготовки до використання. Вважаються одними з кращих серед харчових фарб.

Chefmaster - барвники, перевірені роками

Виробництвом засобів, що забарвлюють продукти харчування, американська компанія займається 75 років. За ці роки їй вдалося домогтися максимально натуральною основи своєї продукції. Харчові барвники Chefmaster випускаються в наступних серіях:

  1. концентровані;

  2. Гель-фарби;

  3. Liqua Gel

  4. Фарба для ручного розпису виробів з допомогою різних інструментів.

Вони призначені, як для домашнього використання - випічки, приготування карамелі будь-якої форми або морозива, кремів. А також для професійного. Фасуються в екологічно чисті ємності різного об'єму, яка надійно зберігає властивості продукту протягом відведеного терміну придатності (2-4 роки).

Купити барвник Шеф Майстер в інтернет-магазині "La-torta" можна в наступному асортименті:

  • сухі - порошкоподібні концентровані, підходять для будь-якої консистенції, рекомендуються для промислового виробництва;

  • гель-фарба - використовуються для фарбування марципану, крему, айсінгом, мастики;

  • барвники для шоколаду - надають шоколадній масі незвичайні відтінки;

  • блискуча фарба - підійде для оформлення оригінальних десертів, які вимагають неординарного, яскравого підходу.

  • барвник для аерографа - фарба для розпису кондитерських виробів і нанесення написів спеціальним апаратом.

Вони дають насичений красивий колір, над розробкою якого працює окрема команда. Задум компанії Шеф Майстер - барвники не тільки легко розчиняються в кондитерському матеріалі, але і комбінуються між собою, створюючи нові красиві насичені відтінки.

Виробник стверджує: фарби даної фірми - найякісніші серед представлених на ринку. Вони відрізняються красивою палітрою, величезним вибором кольору і економічністю. Якщо докладніше вивчити представлені компанією Chefmaster барвники, відгуки повністю відповідають характеристикам.

Купити Chefmaster барвники в Україні

Якісну сертифіковану продукцію американського виробника в Україні можна замовити в інтернет-магазині "La-torta". Ціна залежить від виду продукту і обсягу. Барвники ШефМастер дозволяють готувати красиві і безпечні десерти дома, в кав'ярнях, невеликих пекарнях, а також на виробництвах промислового масштабу. Барвник забезпечує гарний стійкий колір. Товар доставляється по всій Україні.

Вгору