Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Все для харчового друку

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Продаж товарів для роздрукування ілюстрацій на кондитерських виробах!

Розвиток технологій призвело до появи нових підходів до роботи кондитерів. На зміну традиційним прикрасам з кольорової мастики, які потрібно спочатку зліпити, потім висушити, прикріпити, творчо все обіграти і акуратно художньо реалізувати, прийшли більш інноваційні способи декору. Наприклад, друк їстівних зображень. Вона виводить оформлення кондитерських виробів на зовсім інший рівень, дозволяючи зображувати на тортах і інших десертах навіть найдрібніші деталізовані і складні картинки.

Інтернет магазин LA-TORTA пропонує весь необхідний набір інструментів для виробництва їстівних картинок. Друкувати які можна навіть у домашніх умовах, а вживати в їжу дозволено, в тому числі, дітям.

Харчовий друк: що потрібно?

Друк харчових фото передбачає наявність:

Це високотехнологічний пристрій, який працює за тим же принципом, що звичайний, тільки виводить зображення на харчовому пергаменті. Спеціальна технологія дбайливого відбитка дозволяє працювати навіть з самою тендітною сировиною, забезпечуючи її цілісність.

Картинка завантажується з будь-якого девайса - комп'ютера, смартфона, фотоапарата. Новіші версії навіть оснащені сканером, який зчитує малюнок з звичайного паперу і переносить його на кондитерську.

Друк їстівних фото можливий на вафельних листах або на цукровому папері. А більш просунуті моделі навіть забезпечують втілення фотографій на шоколаді. Відбиток на вафельному папері має свої нюанси: за рахунок пористості втрачається інтенсивність колірної гами. До того ж, її потрібно просушувати перед тим, як поміщати безпосередньо на виріб, щоб не поплив малюнок. Але коштує вона недорого, і це вагома перевага.

Цукрова менш вимоглива і більш проста в роботі, але ціна її вище. А через властивість цукру висихати при контакті з повітрям вимагає особливих умов зберігання - в файлах або спеціальних пакетах із застібкою.

Друк на їстівному папері передбачає використання спеціальних барвників для харчових продуктів. Це можуть бути вже готові до використання розведені фарби або з сухому / гелевом вигляді, що вимагають розведення водою. Друк харчовими чорнилами при використанні сировини належної якості абсолютно нешкідлива і більш корисніша, ніж мастика.

  1. харчовий принтер
  2. папір
  3. чорнило

Як використовувати харчовий друк?

Кондитерський друк - поширена технологія. Він дозволяє розміщення їстівного фото:

  • на торт;
  • на пряники;
  • кекси;
  • на капкейкі;
  • в деяких випадках - на шоколад.

Красиві, яскраві, класно розмальовані вироби - це  90% торти з харчової печаткою. Друк харчових фото вигідний значною економією часу, витратою мінімуму сировини. Вони не обтяжують вироби і дозволяють високохудожньо їх оформляти, навіть не володіючи відповідними навичками. Якщо покрити папір спеціальним гелем, десерт знайде глянцеву поверхню, і тоді його не відрізниш від творінь професійних кондитерів.

У магазині LA-TORTA.COM.UA можна купити всі необхідні інгредієнти, щоб зробити їстівний друк самостійно. А також придбати вже готові вафельні картинки на торт, вартість яких дуже доступна.

Вгору