UA
Інтернет-магазин для кондитерів
UA
Мои желания
0
0 грн.

Все для харчового друку

Сортування:
 • За замовчуванням
 • Назва (А - Я)
 • Назва (Я - А)
 • Ціна (низька > висока)
 • Ціна (висока > низька)
 • Рейтинг (починаючи с високого)
 • Рейтинг (починаючи с низького)
 • Модель (А - Я)
 • Модель (Я - А)
Хіт продажу
Вафельний папір KopyForm Wafer Paper Premium A4
Артикул: ТР026
300 грн.
Хіт продажу
Вафельний папір KopyForm Тонкий A4
Артикул: TP025
200 грн.
Хіт продажу
Барвник для харчового принтера Kopyform Magenta -100мл
Артикул: KOL113
170 грн.
Хіт продажу
Артикул: KOL112
170 грн.
Хіт продажу
Артикул: KOL111
190 грн.
Хіт продажу
Артикул: KOL114
170 грн.
Артикул: F-031
105 грн.
Артикул: F-021
105 грн.
Артикул: 1437
40 грн.
Артикул: 17044
500 грн.
Немає в наявності

Продаж товарів для роздрукування ілюстрацій на кондитерських виробах!

Розвиток технологій призвело до появи нових підходів до роботи кондитерів. На зміну традиційним прикрасам з кольорової мастики, які потрібно спочатку зліпити, потім висушити, прикріпити, творчо все обіграти і акуратно художньо реалізувати, прийшли більш інноваційні способи декору. Наприклад, друк їстівних зображень. Вона виводить оформлення кондитерських виробів на зовсім інший рівень, дозволяючи зображувати на тортах і інших десертах навіть найдрібніші деталізовані і складні картинки.

Інтернет магазин LA-TORTA пропонує весь необхідний набір інструментів для виробництва їстівних картинок. Друкувати які можна навіть у домашніх умовах, а вживати в їжу дозволено, в тому числі, дітям.

Харчовий друк: що потрібно?

Друк харчових фото передбачає наявність:

Це високотехнологічний пристрій, який працює за тим же принципом, що звичайний, тільки виводить зображення на харчовому пергаменті. Спеціальна технологія дбайливого відбитка дозволяє працювати навіть з самою тендітною сировиною, забезпечуючи її цілісність.

Картинка завантажується з будь-якого девайса - комп'ютера, смартфона, фотоапарата. Новіші версії навіть оснащені сканером, який зчитує малюнок з звичайного паперу і переносить його на кондитерську.

Друк їстівних фото можливий на вафельних листах або на цукровому папері. А більш просунуті моделі навіть забезпечують втілення фотографій на шоколаді. Відбиток на вафельному папері має свої нюанси: за рахунок пористості втрачається інтенсивність колірної гами. До того ж, її потрібно просушувати перед тим, як поміщати безпосередньо на виріб, щоб не поплив малюнок. Але коштує вона недорого, і це вагома перевага.

Цукрова менш вимоглива і більш проста в роботі, але ціна її вище. А через властивість цукру висихати при контакті з повітрям вимагає особливих умов зберігання - в файлах або спеціальних пакетах із застібкою.

Друк на їстівному папері передбачає використання спеціальних барвників для харчових продуктів. Це можуть бути вже готові до використання розведені фарби або з сухому / гелевом вигляді, що вимагають розведення водою. Друк харчовими чорнилами при використанні сировини належної якості абсолютно нешкідлива і більш корисніша, ніж мастика.

 1. харчовий принтер
 2. папір
 3. чорнило

Як використовувати харчовий друк?

Кондитерський друк - поширена технологія. Він дозволяє розміщення їстівного фото:

 • на торт;
 • на пряники;
 • кекси;
 • на капкейкі;
 • в деяких випадках - на шоколад.

Красиві, яскраві, класно розмальовані вироби - це  90% торти з харчової печаткою. Друк харчових фото вигідний значною економією часу, витратою мінімуму сировини. Вони не обтяжують вироби і дозволяють високохудожньо їх оформляти, навіть не володіючи відповідними навичками. Якщо покрити папір спеціальним гелем, десерт знайде глянцеву поверхню, і тоді його не відрізниш від творінь професійних кондитерів.

У магазині LA-TORTA.COM.UA можна купити всі необхідні інгредієнти, щоб зробити їстівний друк самостійно. А також придбати вже готові вафельні картинки на торт , вартість яких дуже доступна.

?
Залиште свої дані і ми зв'яжемося з вами